Główna»Aktualności»Debiut Easy Robots na STOM-ROBOTICS 2019!
stoisko firmy Easy Robots na targach Stom 2019

Debiut Easy Robots na STOM-ROBOTICS 2019!

Czy nasze roboty skradły wasze serca podczas II Salonu Robotyki Przemysłowej w Kielcach?

A okazji tym razem było kilka!

Na stoisku firmowym, manipulator symulował pracę z uchwytem tokarskim. Ramie robotyczne współpracowało z dedykowanym magazynem szufladowym, co pozwoliło na umiejscowienie detali bezpośrednio pod robotem ograniczając tym samym wymaganą przestrzeń roboczą. Na drugim stanowisku manipulator został ustawiony na podwyższeniu, aby umożliwić interakcję zwiedzającym, którzy układali kombinacje wzorów z kolorowych kulek, a robot je kopiował. Spore zainteresowanie wzbudził również model do spawania.

ZŁOTY MEDAL STOM 2019 ZA ZROBOTYZOWANE STOISKO ES5

Na stoisku zaprzyjaźnionej firmy został zaprezentowany proces zrobotyzowanej obsługi maszyn cnc. Warto zaznaczyć, że zrobotyzowane stanowisko dla ES5 z magazynem szufladowym na detale, dedykowane specjalnie dla maszyny firmy Cormak otrzymało ZŁOTY MEDAL STOM 2019!!!

 

Aplikacja pick&place, a w tym przypadku GRA W 3 KUBKI, przygotowana przez studentów Politechnika Świętokrzyska cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Nic dziwnego, bo kto się oprze pokusie, by nie spróbować swoich sił z robotem?

About Author

admin@easyrobots.eu

×